BİTSHARES NFT’LERİ NİSAN 2021 DE BASLATACAK

Tık Tık ?
Oradaki kim?
NFT’ler!
NFT’ler Kim?
Elbette BitShares NFT’leri!

BitShares NFT’ler için topluluk sohbetinde başladı, daha sonra bazı önemli üyeler ve çekirdek geliştiriciler tarafından yeni bir girişim haline geldi ve şimdi hızla bir proje gerçekliği haline geldi.

NFT nedir?

NFT’ler şu anda büyük bir şey. Örneğin benzersiz bir çalışmanın — bir fotoğraf, bir logo işareti, bir şarkı / kompozisyon, bir resim, bir dijital sanat eseri, vb. Blok zincirinde ‘basılmasına’ izin veriyorlar. Dijital bir dosya için bile benzersiz ve sınırlı sayıda üretilen silinmez ve kanıtlanmış bir kayıt. Bu teknolojinin müzik ve sanat dünyasında benimsenme ihtimali büyük bir heyecana neden oldu. BitShares, elbette, benzersiz veya sınırlı tedarik tokenleri için sıfırdan inşa edildi. Tam genel bilgi ve teknik olmayan kapsam için lütfen “NFT nedir — kripto toplanabilirleri hakkında bilmeniz gereken her şey gibi şeyleri arayın . Tüm büyük satış noktalarından NFT’ler hakkında benzer güncel makaleler var. NFT’ler, 2021'in 1. çeyreğinde Crypto’nun en çok konuşulan alanı haline geldi.

NFT’ler blockchain teknolojisi üzerinde böylesine bir spot ışığı olduğundan, BitShares blockchain de bir NFT teklifini resmileştiriyor. BitShares NFT, çekirdek yazılımda minimum değişiklikle ortaya çıkıyor. BitShares yakında kullanıcılarının bu yeni varlık sınıfını uygulamalarını sağlayacak.

YENİ — Dev tabanlı Stakebot Geliyor

BitShares her zaman Token Fabrikasına sahipti ve bu da çoğunlukla NFT’ler için ihtiyacımız olanı sağlıyor. Bunlar, ‘Kullanıcı Tarafından Verilen Varlığın ( UIA ) başka bir çeşididir . Bununla birlikte, projenin tamamen tamamlanması ve genel halka karlı bir teklif olarak sunulması için daha fazla geliştirme yapılması gerekmektedir. Takip edilecek daha fazla ayrıntı, ancak aynı zamanda gelecek olan şey, BitShares sahiplerinin fonlarını hem kalkınmayı finanse edecek hem de cömert bağışçılara aynı anda getiri sağlayacak bir geliştirme hissesi makinesine yerleştirme seçeneğidir. Bu, geliştiricileri finanse etmek ve teknoloji yatırımını iş amacıyla daha fazla kullanmak isteyenler için kullanılabilir kılmak için bir kazançtır. Daha fazla bilgi gelecek.

Daha fazla BitShares NFT bilgisi aşağıda!

Aşağıda bağlantılar ve Türkçe altyazılı video var. Topluluk geliştirme çabaları şu anda şartnamenin tüm yönlerini hesaba katıyor, tam olarak okumak için aşağıdaki bağlantıyı da takip edebilirsiniz. Bazıları biraz geliştirme kaynakları ve bir web sitesi arayüzü gerektirir, ancak BitShares’in NFT’leri sunmaya başlaması çok zaman almayacaktır. BitShares NFT web sitesinde zaten tam bir maket var ve geliştirme devam ediyor.

Özellikleri Okuyun, Videoyu İzleyin, Sohbete Katılın

Bazı mükemmel ayrıntılara girmek ve NFT’ler hakkında daha fazla tartışmak için YouTube’da @iamredbar’a göz atın:

Video ile ilgili daha fazla teknik bilgi

GitHub’da BitShares NFT Spesifikasyonunu okuyun .

Galeri — BitShares NFT web sitesi modeli

Aşağıdaki ekran görüntüleri, BitShares NFT’leri için ana kullanıcı arabirimi olmak üzere geliştirilen web sitesi modelinden alınmıştır.

Sonuç

Mainnet NFT’leri, lansman sırasında tüm ayrıntıların yer aldığı bir web sitesiyle birlikte Nisan 2021'de geliyor. NFT’ler, BitShares platform çekirdeğinin blok zincirindeki kullanım durumları açısından gerçekte ne kadar esnek olduğunun bir başka harika işaretidir. Bu aynı zamanda BitShares topluluğunun sabırla beklediği türden yeni inovasyon için büyük bir destek.

Orjinal Haber linki; https://news.bitshares.org/bitshares-nft/

www.bitshares.org

Heyecan: @bitsharesorg

Telgraf: bitsharesDAC

Telegram Türkçe: bitsharesTR

BitShares - Merkezi Olmayan Değişim - Türkçe Haber Bülteni - bitshares.org | news.bitshares.org | Twitter : @bitsharesorg

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store